Кошик
Товарів: 0
подивитися замовлення
 

Консультаційні послуги

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що окрім продажу ветеринарних препаратів компанії МІРАВЕТ ГРУП також надають послуги з консультування у ветеринарній сфері за різними напрямками.

Отже, якщо Вам потрібна порада та допомога ветеринарів-професіоналів, будь ласка, звертайтеся до компаній МІРАВЕТ ГРУП і ми будемо раді Вам допомогти.

 

МІРАВЕТ ГРУП - це не лише продаж товарів, а також і інформаційна та консультаційна підтримка як під час продажу, так і у процесі застосування препаратів.

 

Забезпечуючи стабільність високих стандартів якості, професіоналізму і взаємної співпраці, ми завжди прагнемо стати надійними партнерами для ветеринарних фахівців, виробників і власників тварин.

У випадку необхідності отримання професійної консультаційної допомоги просимо Вас звертатися до офісу компанії за телефоном (044) 593-83-00 або особисто за адресою: 03115, м. Київ, вул. М. Котельникова, 25. Ми з радістю обговоримо Ваші потреби та проблеми і запропонуємо варіанти їх вирішення. Ми не боїмося проблем, ми прагнемо їх долати разом з Вами!

 

З повагою,

Керівництво МІРАВЕТ ГРУП