Кошик
Товарів: 0
подивитися замовлення
 

Про нас

«МІРАВЕТ  ГРУП» - це крок у майбутнє, який здійснює молодий, динамічний, високопрофесійний колектив ветеринарних лікарів–однодумців, надійних менеджерів, що володіють багатим товарним портфоліо, підкріпленим науковими дослідженнями.

Це сучасний надшвидкий стиль роботи, багатопрофільність та нові підходи до обслуговування споживачів.

Це широкий  спектр консультаційних послуг і реалізації продажу високоякісних ефективних біологічних та хіміотерапевтичних ветеринарних препаратів для різних видів сільськогосподарських та домашніх тварин.Підтримуючи позитивну епізоотичну ситуацію у тваринництва, ми тим самим забезпечуємо здоров’я людства та виробництво безпечних, здорових і доступних продуктів харчування, підтверджуючи свій слоган - "працювати заради життя". Саме тому компанії спрямовують усі свої зусилля на те, щоб розвивати, вдосконалювати, покращувати та забезпечувати ринок безпечними, ефективними інноваційними засобами ветеринарної медицини.

«МІРАВЕТ ГРУП» надає  послуги у всіх регіонах України. Ми пропонуємо широкий спектр засобів захисту, профілактики, лікування та контролю за захворюванням всіх категорій тварин і птиці.

Нашими послугами успішно користуються добре знані в Україні сільськогосподарські підприємства.

Завдяки вмілому поєднанню наукових досягнень та практичної діяльності нам вдається забезпечити надійну епізоотичну безпеку населення, дбаючи про захист  тварин від небезпечних хвороб.

Своєю працею ми втілюємо кращі досягнення науки та ветеринарної медицини, дбаючи про реалізацію споживачам високоякісних ефективних препаратів від світових виробників.

Підтримуючи позитивний імідж стабільного партнера у галузі ветеринарії, ми тим самим забезпечуємо здоров’я  людей та виробництво якісних і доступних продуктів харчування. Наше незмінне  гасло - «Працювати заради  життя» красномовно засвідчує гуманну та просвітницьку місію нашого підприємства.

Саме тому компанія спрямовує свої зусилля на те, щоб розвивати, вдосконалювати, покращувати та забезпечувати ринок надійними  інноваційними засобами ветеринарної медицини.

Щоб успішно задовольняти потреби своїх клієнтів, ми постійно підвищуємо кваліфікацію, збагачуємося новими знаннями та  вдосконалюємо методи ведення бізнесу.

Наші фахівці постійно беруть участь у науково-практичних конференціях та семінарах в Україні.

Адже ми твердо впевнені в тому, що забезпечити гарантований доступ населення до новітніх зооветеринарних препаратів та якісної ветеринарної медицини можна тільки шляхом організації спільної роботи з усіма ланками державної та приватної  системи ветеринарії - від працівників ветеринарної медицини, місцевих державних установ до неурядових організацій. 

Сфера   діяльності «МІРАВЕТ ГРУП» - це оптово-роздрібна торгівля  високоякісними і ефективними біологічними та хіміотерапевтичними ветеринарними препаратами для різних видів сільськогосподарських  і домашніх тварин, а також широке  інтернет обслуговування  та консультування споживачів.

Основа нашої роботи  – це постачання  ветеринарних препаратів та засобів захисту сільськогосподарським підприємствам, ветеринарним клінікам, аптекам і фахівцям. Водночас, окрім  продажу ветеринарних препаратів, наші компанії також надають консультативні послуги у ветеринарній сфері.

Отже, якщо Вам потрібна  наша професійна думка, будь ласка,  звертайтеся до нас, ми будемо раді допомогти.

Піклуючись  про стабільність високих стандартів якості, гарного обслуговування споживачів та доступні ціни, ми завжди прагнемо  бути надійними партнерами для ветеринарних фахівців, виробників і власників тварин.

Усі ветеринарні препарати, що знаходяться в продажу нашої компанії, зареєстровані в Україні згідно з вимогами Закону України «Про ветеринарну медицину» і супроводжуються необхідною документацією, що підтверджує їх якість. А відповідно ми гарантуємо їх надійність і ефективність та будемо раді нашій з Вами співпраці.

Заходьте будь ласка на наш сайт і до нашого офісу, пишіть, телефонуйте, звертайтеся з Вашими запитаннями та турботами. Завжди будемо раді виконати Ваші замовлення та прохання.

 

З повагою, 

Ваш надійний друг і партнер – «МІРАВЕТ ГРУП»